Pop'un Kralı İle Mükemmel İşbirliği

Pop dünyasının iki önemli ismi ortak  çalışmasıyla yanyana geldi. Justin Bieber Michael Jackson’un diğerlerine nazaran daha az bilinen bir parçası olan ‘Slave to the Rhytm’ adlı parçasını seslendirerek önemli bir düete imza attı.

Hollywoodlife’ın haberine göre 16 Ağustos’ta internet aracılığı ile paylaşılan video tıklanma rekorları kırdı. Dinleyenler ve Bieber’ın  hayranları tarafından oldukça beğenilen çalışma için Jackson’ın vokal yeteneği ile Justin’in karizmasının mükemmel uyumu yorumları getirildi.

Gelen olumlu eleştirilerden kısa bir süre sonra Bieber tweeter’da;  ” Bütün bunların kolay olmadığı fakat tanrının bir lütfu olarak değerlendirilmesi gerektiğini, beraber dünyanın değiştirilebileceğini, kendisinin buna hazır olduğunu” ifade ederek hayranlarına olan sevgisini ifade etti ve bir de fotoğraf paylaştı.

İşte o çok konuşulan şarkıyı dinlemek için hemen TIKLAYIN

Michael Jackson Foto Galeri

Michael Jackson Cenaze Töreni

Michael Jackson Şarkıları

Michael Jackson Video Galeri

 

Justin Biber’ın Yeni Dövmesi Ne Anlama Geliyor ?

Justin Bieber’ın Temizlik Kovasına Tuvaletini Yaptığı Anlar

Justin Bieber Dubai Konseri Ortalık Karıştı

Justin Bieber İstanbul Konseri Fotoğrafları

Justin Bieber İstanbul’a Kaçak Adım Attı

Justin Bieber Teen Vogue Fotoğrafları

Justin Bieber Video Galeri

Justin Bieber Tişörtsüz Fotoğrafları

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio