Grand Valley Üniversitesi Miley Cyrus'a Özenirse

ABD’deki Grand Valley Üniversitesi’nin kampüsünde bulunan dev yıkım topu Miley Cyrus’un klibinden esinlenerek çıplak binmeye çalışan öğrenciler kısa sürede internetin yeni fenomeni oldu.

ABD’nin Michigan eyaletinde bulunan Grand Valley Üniversitesi, güvenlik nedeniyle kampüsündeki dev metal yıkım topunu kaldırdı.


Olay, üniversite öğrencilerinin Miley Cyrus’un yeni şarkısı ‘Wrecking Ball’un klibinden esinlenerek çıplak bir şekilde sarkan yıkım topuna binmesiyle başladı. Öğrenciler görüntüleri Twitter’ın video paylaşım uygulaması Vine üzerinden yayınlayınca üniversite yönetiminin dikkatini çekti.

Fox News’e konuşan üniversite yetkilisi Tim Thimmesch, yıkım topunun güvenlik nedenleriyle kaldırıldığını ve tekrar yerleştirilmesi konusunda kesin karar verilmediğini söyledi.

Öğrenciler ise kampüste buluşarak yıkım topunun kaldırılmasını protesto etti. Yıkım topunun kampüse geri getirilmesi için birçok etkinlik düzenlenirken sarkaca özel bir Twitter hesabı da açıldı.

 

==>> Miley Cyrus’un Rekor Kırdığı ve Çok Konuşulan Wrecking Ball Klibi 

 

Miley Cyrus’un Dili Dışarıda Çekilmiş Fotoğrafları

Miley Cyrus’un Eleştiri Aldığı O Sahne Şovu

Miley Cyrus’un Twerk Dansı Alay Konusu Oldu

Miley Cyrus’ın Terry Richardson’a Verdiği Çılgın Pozlar

Miley Cyrus Dolar Kıyafetiyle

Miley Cyrus Maxim Dergisi Seksi Pozlar

Miley Cyrus V Magazine Dergisine Verdiği Pozlar

Miley Cyrus Havuz Başı Fotoğrafları İçin Tıklayın

Miley Cyrus Video Galeri


Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio