Miley Cyrus Rolling Stone Dergi Kapağı Oldu

Disney Channel’da çocuk yaşta başlayan müzik kariyerinde kısa zamanda büyük değişim geçiren 20 yaşındaki şarkıcı Miley Cyrus, kıyafetleri, açıklamaları ve dansları ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor.
 
İngiliz basınından The Daily Mail’in sitesinde yer alan habere göre; bir süre önce gerçekleşen MTV Müzik Ödülleri gecesindeki performansı müstehcen bulunması nedeniyle birçok olumsuz eleştiri alan Miley Cyrus, Rolling Stone dergisine iddialı pozlar verdi ve aynı zamanda derginin adını ayaklarına dövme yaptırdı.

 Artık uslu küçük bir kız değil, seksi ve vahşi bir kadın olduğunu gözler önüne seren Cyrus, tamamen çıplak bir şekilde havuza ve duşa giriyor.
 
Fotoğraflarda göğüslerini elleriyle kapatan Miley Cyrus, dergiye verdiği röportajda “Seksi olmaya çalışsaydım, olurdum. Şu ankinden çok daha iyi dans ederdim mesela” şeklinde konuştu.
 
Sahne şovlarında yaptığı danslarla ilgili de konuşan Miley “İnsanlar benimle ilgili şunu düşünüyor; ‘Miley zenci gibi poposunu sallıyor ama aslında dünyanın en düz poposuna sahip’ Evet, doğru, haklılar. 49 kiloyum, farkındayım” dedi.
 
Miley dili dışarda gezmesiyle ilgili “Şimdi insanlar sürekli benden dilim dışarıda gezmemi bekliyor. Sanırım bundan sonra bunu asla yapmayacağım” dedi.

Miley Cyrus Rolling Stones Dergisine Verdiği İlginç Pozlar

==>> Miley Cyrus’un Rekor Kırdığı ve Çok Konuşulan Wrecking Ball Klibi 

 Miley Cyrus’un Dili Dışarıda Çekilmiş Fotoğrafları

Miley Cyrus’un Eleştiri Aldığı O Sahne Şovu

Miley Cyrus’un Twerk Dansı Alay Konusu Oldu

Miley Cyrus’ın Terry Richardson’a Verdiği Çılgın Pozlar

Miley Cyrus Dolar Kıyafetiyle

Miley Cyrus Maxim Dergisi Seksi Pozlar

Miley Cyrus V Magazine Dergisine Verdiği Pozlar

Miley Cyrus Havuz Başı Fotoğrafları İçin Tıklayın

Miley Cyrus Video Galeri
Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio