Madonna'nın Tecavüz İtirafı

En çok turne gelirini elinde bulunduran Madonna, hayallerine kavuşmak ve başarılı bir sanatçı olmak için geçmişinde yaşadığı zorlukları ve şiddet dolu anları sevenleriyle paylaştı.

Madonna, Harper’s Bazaar adlı dergi için kaleme aldığı ‘The Daring Issue’ (Cesaret İsteyen Konu) adlı makelesinde, bıçakla tehdit edilerek tecavüze uğradığını kaleme aldı.


Makele, Madonna’nın yaşadıklarını ve ‘cesur’ kararlarını anlatıyor.

Şarkıcı, ünlü olma hayalleriyle Michigan’dan New York’a geldiğini ancak hayallerini süsleyen şehrin beklediği gibi olmadığını belirtti. Büyük şehre cebinde sadece 35 dolarla gelen Madonna, “New York beni beklediğim gibi hoş karşılamadı. Daha ilk yılımda silahla tehdit edildim. Sırtıma dayanmış bıçakla bir binanın çatısına götürüldüm ve zorla tecavüze uğradım. Evime defalarca hırsız girdi diyerek gençliğinde yaşadağı zor dönemi anlattı.

Madonna sözlerine şöyle devam etti, “Geçmişe dönüp baktığımda, bu olayların beni daha da güçlendirdiğini biliyorum. Resmen beni yaşamaya zorladı” dedi.

Başarılı şarkıcı, tüm yaşadıklarına rağmen pes etmediğinin de altını çizdi.

Madonna’nın İlginç Instagram Fotoğrafları

Madonna Video Galeri

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio