Miley Cyrus'a Soruşturma

Her yaptığıyla olay yaratan şarkıcı Miley Cyrus, bu kez son sahne şovuyla yetkililerin hedefinde.

Pazar gecesi MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde ‘en iyi video’ ödülünü almak için sahneye çıkan Cyrus, çantasından çıkardığı sigarayı yakmasıyla Hollandalı yetkilileri alarma geçirdi. Başkent Amsterdam’da gerçekleşen törende, ünlü şarkıcıya sigara içme yasağına uymadığı için soruşturma açılacağı belirtildi.


Ulusal Gıda ve Tüketim İdaresi’nden Tjitte Mastenbroek, “Cyrus televizyonda sigara içerken görüldüğü için birçok şikayet aldık. Soruşturma başlatmak zorundayız” ifadelerini kullandı.

Kamusal alanlarda sigara içmenin yasak olduğu Hollanda’da, törene ev sahipliği yapan Ziggo Dome salonu yetkilisi ise Cyrus’un sürpriz bir şekilde sigara yaktığını bu nedenle müdahale edemediklerini belirtti.

Soruşturma sonucunda Miley Cyrus, içeride yaklaşık 15 bin kişinin bulunduğu kapalı bir salonda sigara içtiği için ceza alabilir.

Miley Cyrus’ın Sahnede Esrar İçtiği O Dakikalar

Miley Cyrus’ın Çılgın Avrupa Müzik Ödülleri Performansını İzlemek İçin TIKLAYIN

Geceden Miley Cyrus Fotoğrafları İçin TIKLAYIN

 

Miley Cyrus Rolling Stones Dergisine Verdiği İlginç Pozlar

Miley Cyrus’ın Rekor Kırdığı ve Çok Konuşulan Wrecking Ball Klibi  

Miley Cyrus’ın Dili Dışarıda Çekilmiş Fotoğrafları

Miley Cyrus’ın Eleştiri Aldığı O Sahne Şovu

Miley Cyrus’ın Twerk Dansı Alay Konusu Oldu

Miley Cyrus’ın Terry Richardson’a Verdiği Çılgın Pozlar

Miley Cyrus Dolar Kıyafetiyle

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio