Pazartesi, Ocak 24, 2022

"Bir yere gitmiyorum"

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, hakkındaki transfer söylentilerine kişisel sosyal paylaşım sitesi hesabından yaptığı açıklamalarla yanıt verdi.

Tedavisi için italya’ya giden tecrübeli oyuncu, takımı için hazırlandığını belirterek, “beni sarı kırmızılı formayla göreceksiniz. Bir yere gitmiyorum” diyerek transfer söylentilerine son noktayı koydu.

Ancak Sneijder’in İtalya yolculuğu ve rötar yapması kafaları karıştırdı. İtalya’ya doktorlara görünmek için gittiği açıklanan tecrübeli oyuncunun Milano’da yalnızca sağlık kontrolünden geçmediği, eşi Yolanthe Cabau’nun katalog çekimlerinde de bulunduğu öğrenildi.

Sarı-kırmızılı kulübün teknik direktör Mancini’nin tavsiyesi üzerine İtalya’ya giderek sağlık kontrolünden geçeceğini belirttiği Hollandalı yıldızın Milano ziyareti eşi Yolanthe Cabau tarafından da doğrulandı.

Cabau, sosyal paylaşım sitesi hesabından yaptığı açıklamada Brezilya’dan Avrupa’ya döndüğünü ve Sneijder ile birlikte olduğunu açıkladı. Yıldız futbolcunun eşi, “Sneijder şu anda Milano’da ve tedavi görüyor. Yazılan transfer haberlerine inanmayın. Galatasaray’da ve İstanbul’da olmaktan dolayı çok mutluyuz. Sneijder, Milano’da çünkü hocasını dinledi. Bu saygı demektir. Lütfen yalan haberlere inanmayın” İfadelerini kulandı.

- Reklam -

Haber

İlginizi Çekebilir