Müzik Ödüllerini çırılçıplak sundu

Norveç’in resmi radyo ve televizyon kanalı NRK 3’ün sunucusu, Live Nervik (30), müzik ödülleri programını çırılçıplak sundu. Live Nervik, ‘PGul’ adlı programa çıplak ve bir kürenin üzerine oturmuş halde çıktı.

Foto Galeri için Tıklayın

Nervik, çıplak olmaktan ve çıplak poz vermekten utanmadığını, bunda sakınca görmediğini söyledi. Miley Cyrus’un müzik videosundaki çıplak görüntülerinden esinlendiği belirtilen Live Nervik’in, çıplak sunuculuk yapması ünlüler tarafından eleştirildi. Ülkenin ünlü komedyenlerinden Lars Mjöen, Nervik’in komik olmayan ve çok gereksiz davranışta bulunduğunu belirterek, “Sahneye bu şekilde çıkmak, insanları provoke etmekten başka bir şey değil. Ben çıplaklığa ve sekse karşı değilim ama dikkat çekmek için giysilerin atılmasına anlam veremiyorum” dedi.
Nervik ise konuyu fazla tartışmak istemediğini belirterek “Müzik ödüllerinin dağıtılacağı bir akşamın eğlenceli ve renkli geçmesini istedim ve sahneye çıplak çıktım. Yaptığım şey benim için normal” diye konuştu.

 


Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio