Beyonce'dan Görülmemiş Sürpriz

Beyonce, bir karaoke barda şarkısını söyleyen üç kıza hayatlarının sürprizini yaşattı.

ABD’nin Florida eyaletinde bir karaoke barda şarkı söyleyen 3 arkadaş için sıradan bir gündü ta ki Beyonce ile tanışana kadar.

Yeni albümüyle herkesi şaşırtan Beyonce, 10 kişilik bir grupla ‘Sing Sing’ adlı mekana geldi. Ünlü şarkıcı, bir odadan şarkısının söylendiğini duydu ve arkadaşı Kelly Rowland ile birlikte odaya girdi. Bir anda şarkıya katılan ve dans etmeye başlayan ikili ilk önce tanınmadı. Ancak bir kişinin “Ne kadar çok Kelly’e benziyorsun” demesiyle gerçek ortaya çıktı.

Beyonce ve Rowland hayranlarıyla birlikte şarkı söylerken odada bulunan bir diğer kişi ise tüm süre boyunca uyuyarak hayatının fırsatını kaçırdı. Mekan sahibi Kellie Pilicer geceyi, “Bir kadın geldi ve bana tuvaletin yerini sordu. Baktım ve karşımda Beyonce duruyordu!” sözleriyle anlattı.

Beyonce hayranlarıyla fotoğraf çektirirken, eşi Jay-Z’nin ise başka bir odada olduğu belirtildi.


Beyonce Kanser Kızın Hayalini Gerçekleştirdi

Beyonce’nin Kızı İçin Yaptığı O Şarkı

Beyonce Sahnede Tacize Uğradı

Beyonce Flaunt Magazine Fotoğraflar İçin Tıklayın

Beyonce’ye Konserde Taciz

Beyonce H&M Yaz Bikini Koleksiyonu

Mrs Carter Show Sahne Kostümleri

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio