First Lady'nin 50. Yaş Günü

Cumartesi günü First Lady Michelle Obama, yaklaşık 500 konuğun katıldığı bir partiyle 50. doğum gününü kutladı.

Beyaz Saray’da düzenlenen partinin açılışını şarkıcı Ledisi yaptı. Ledisi’nin performansının ardından sahneye çıkan Beyonce de yaklaşık 30 dakikalık bir performans sergiledi.


Her ne kadar konuklardan parti hakkında konuşmamaları istense de Beyonce, resmi tumblr hesabına partide çekilen birkaç fotoğraf ekledi. Fotoğraflardan birinde Beyonce, Obamaların yeni köpeği Sunny’yi severken görülüyor.


Beyonce, first ladynin doğum günü partisine kızı Blue Ivy Carter’ı da getirdi.


Partinin konukları arasında John Legend ve karısı Chrissy Teigen de bulunuyordu. Legend, partide first ladyye “İyi ki doğdun” şarkısı söyledi.


Sabah saat 4:00  sularına dek devam eden partide canlı performansların sona ermesinin ardından sahneyi DJ Cassidy aldı.


Partiye katılan diğer konuklar arasında Paul McCartney ve karısı Nancy Shevell, Samuel L. Jackson, Bill ve Hillary Clinton, Mary J. Blige, Ashley Judd, Angela Bassett, Jennifer Hudson, Gayle King, Smokey Robinson, Gladys Knight ve  Steve Harvey gibi isimler de yer aldı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio