Katy Perry GQ Dergisi İçin İlginç Açıklamalarda Bulundu

Güzel şarkıcı Katy Perry, GQ dergisinin 2014 Şubat ayı sayısının kapağında yer alacak.

29 yaşındaki başarılı şarkıcı dergiye röportaj verdi ve yeni şarkısı Unconditionally ve daha birçok konudan bahsetti ancak röportaja göğüsleri hakkında yaptığı açıklamalar damga vurdu.


Katy Perry; 

”Bir gece arkama yaslandım ve Tanrıya yalvardım.Tanrım, bana lütfen o kadar büyük göğüsler ver ki baktığımda ayaklarımı bile göremeyeyim” dedim ve ”Tanrı benim dualarıma cevap verdi, şimdiye kadar hiç estetik ameliyat olmadım” dedi.

İlişkisi hakkında ise; ”Harika bir adamla, harika deneyimler yaşıyorum. Hiç acelem yok.” dedi ve ayrıca Astrolojiye fazla inandığını, bu evrenin çok büyük olduğunu ve tek kendi türümüzün var olduğunu düşünecek  kadar ne kadar da kendimizi beğendiğimizi söyledi ve ekledi, ” eğer fırsatını bulursam bu konu hakkında Barack Obama ile röportaj yapmak isterim” dedi.


 

Katy Perry Madagascar Fotoğraf Galerisi

Rihanna, Katy Perry Fotoğraf Galerisi

Katy Perry Videoları

Katy Perry Foto Galeri

Katy Perry’nin Özel Fotoğrafları

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio