Kardashian Kardeşlerini Gizli Kameraya Aldı – Şarkı söyleyen kardeşlerini gizlice çekti ve yayınladı

Sosyetik güzel Kim Kardashian, kardeşleri Kylie ve Khloe’un arabada yaptığı hareketlerini gizlice videoya alarak onlara şaka yaptı.

Kim Kardashian kardeşleri 16 yaşındaki Kylie ve 29 yaşındaki Khloe ile arabada yolculuk ederken radyoda çalan Justin Timberlake’in Mirror şarkısını söylemelerini fırsat bilerek gizlice videoya çekmeye başladı.

Kardeşleri bir süre video alındıklarını farketmezken arka koltukta oturan küçük kardeşi Kylie’ın kamerayı farketmesi üzerine olayı anladı ve şarkı söylemeyi kesti.Öte yandan büyük kardeşi için daha fazla diyerek şarkı söylemesine devam etmesini istedi. Kardashian, şarkı söyleyen kardeşlerinin videoya çekerek Keek adlı video sitesinden paylaştı ve küçük kardeşlerini utandırmak için yine bir girişimde bulunmuş oldu.

Kim Kardashian Doğumdan Sonra Yine Kaldığı Yerden Dekolteye Devam Ediyor

Kim Kardashian Hamilelik Heykelleri İçin Tıklayın

Kim Kardashian Arap Dergisi Fotoğrafları

Kanye West videoları

Kim Kardashian foto galeri

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio