"Sevgilim erkeklerle klip çekmeme izin vermiyor"

Kolombiyalı pop kraliçesi Shakira, Rihanna ile çektiği olay klibe açıklık getirdi: “Pique erkeklerle klip çekmeme izin vermiyor.

Uzun süredir Barcelonalı defans oyuncusu Gerard Pique ile birlikte olan Shakira, ilişkilerinin bazı ayrıntılarını gözler önüne serdi.

37 yaşındaki şarkıcı kendisinden 10 yaş küçük 27 yaşındaki sevgilisi için “Erkeklerle klip çekmeme izin vermiyor, çok tutucu birisi” ifadelerini kullandı.

Shakira Videoları

Shakira Foto Galeri


Rihanna videoları

Rihanna foto galeri

image

Shakira

Can’t Remember to Forget You ft. Rihanna

Devamı

Memleketi Kolombiya’da bir okul açılışında Noticias Caracol programına konuşan Shakira “Gerard çok genç, her şeyi yeni nesilden bildiğimiz gençler gibi, ama doğrusunu söylemek gerekirse çok tutucu birisi” dedi.

Shakira ayrıca, Amerikalı popçu Rihanna ile oynadığı “I can’t remember to forget you” şarkısının klibinin çekimlerinden önce Pique’ye danıştığını, Barcelonalı oyuncunun konuyu enine boyuna incelediğini ama başlangıçtan itibaren kendisine destek olduğunu söyledi.

Shakira ile Rihanna’nın klibi pronografik bulunduğu için eleştirilmişti.

Nunca Me Acuerdo de Olvidarte

 

 

image

Meksika’da yasaklandı!

Yasaklanan 61 özel ismin arasında Shakira da var!

Devamı

 

 

image

Shakira

Nunca me acuerdo de olvidarte

 

 

 

 

image

Geri sayımda son günler

Rihanna & Shakira düeti geliyor

Devamı

 

image

Shakira, Oğlunun Fotoğraflarını Paylaştı

”Milan’dan herkese mutlu Şükran Günü” dedi

Devamı

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio