Courtney Love'dan Büyük İddia

8 Mart’ta Kuala Lumpur-Pekin seferi yaptığı sırada kuleyle bağlantısı kesilen ve hala bulunamayan Malezya Havayolları’na ait uçağa dair en son teori Courtney Love’dan geldi.

Nirvana grubunun intihar eden solisti Kurt Cobain’in eşi olarak da tanınan Love, Facebook hesabından paylaştığı uydu fotoğrafında kayıp uçağı bulduğunu öne sürdü. Courtney Love, fotoğrafın altına “Bu konuda uzman değilim ama yakından bakarsanız burada uçak enkazını ve yakıt kalıntılarını bulabilirsiniz. Ayrıca burası uçakla son irtibata geçtikleri Pulau Perak adasından 2 kilometre uzakta” notunu düştü.

Bir dergiye açıklama yapan Love, “Havacılık uzmanı değilim. Bir sitede insanların arama çalışmalarına yardım ettiğini duydum, ben de denemek istedim. Yakıt sızıntılarını ve enkazı aradım. Uzaylıların kaçırdığını düşünmüyorum, orada bir yerde olmalı. Umarım uçağı bulurlar ve içindekiler yaşıyordur” ifadelerini kullandı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio