Katy Perry'nin İşleri İyi Gidiyor

Ünlü şarkıcı Katy Perry geçtiğimiz aylarda çıkardığı single’ı Dark Horse ile adından sıkça söz ettirdi ve  yeni albümünün ödülünü şimdiden toplamaya başladı.

Ünlü şarkıcı son single’ı Dark Horse için dünya turuna çıktı ve Avustralya’dan Japonya’ya, Dubai’den İrlandaya kadar büyük bir tanıtım turu düzenlendi. Ünlü şarkıcı hakkında ve single’ı hakkında çıkan yorumlar ve eleştriler dahil büyük gündem oluştururken Katy Perry’nin son single’nın satış rakamlarının başarılı olduğu her halinden belli oluyor.

Ünlü şarkıcı iddialara göre albüm satışlarının yükselmesi ile birlikte kendisine 300 bin euroluk ‘Fisker Karma’ marka bir otomobil satın aldığı belirtildi.Eski Aston Martin tasarım şefi Henrik Fisker başkanlığında kurulan otomobil şirketi 4 kapılı spor sedan klasmanında egzotik klasman içersinde geniş bir yer tuttuğu belirtilirken 29 yaşındaki güzel şarkıcı Katy Perry’nin çevreci olduğunda bu otomobili tercih ettiği belirtildi.

Katy Perry’e Tekken Benzetmesi

Katy Perry ve Rita Ora Milan Moda Haftası Podyum Fotoğrafları

Katy Perry Madagascar Fotoğraf Galerisi

Rihanna, Katy Perry Fotoğraf Galerisi

Katy Perry Videoları

Katy Perry Foto Galeri

Katy Perry’nin Özel Fotoğrafları

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio