Sonunda Evlendiler!

Ermeni asıllı ABD’li televizyon yıldızı Kim Kardashian, rap şarkıcısı sevgilisi Kanye West’le İtalya’nın Floransa kentinde 300 bin Euro’ya kiraladığı, 16. yüzyıldan kalma Forte Belvedere’de dünya evine girdi.

Dün akşam yapılan düğüne birçok ünlü isim katıldı.

Çiftin evlendiğinin kesinleştiğini ise yakınları, ABD basınına yaptıkları açıklamalarla duyurdu. Çok sayıda basın mensubu ve çiftin hayranları Forte Belvedere’nin önünde uzun süre ünlüleri görmek için bekledi Uzun süre bekleyen hayranlardan bazılarının sıcağın da etkisiyle zaman zaman fenalaştıkları, bu kişilerin ambulansla hastaneye götürüldükleri belirtildi.

ABD’li çiftin daha önce Fransa’nın başkenti Paris’te dünyaevine gireceği açıklanmış ancak ünlü çift karar değişikliğiyle düğünü Floransa’ya almıştı.

Çift, dün Fransa’nın başkentinde de düğün öncesi kutlama gecesi organize etti. Kardashian-West çiftinin geçen yıl dünyaya gelen North isimli kızları bulunuyor.

Düğünden Fotoğraflar İçin Tıklayın


 

Kim Kardashian Bekarlığa Veda Partisi

Kim Kardashian’ın Alay Konusu Olan Dantelli Elbisesi

Kim Kardashian Canlı Yayında Göğüslerine Lazer Operasyonu Yaptırdı

Kim Kardashian Hakkındaki Kilo İddialarına Instagram Hesabından Seksi Fotoğraflarla Karşılık Verdi

Kim Kardashian Kardeşlerini Gizli Kameraya Çekti

Kim Kardashian Doğumdan Sonra Yine Kaldığı Yerden Dekolteye Devam Ediyor

Kim Kardashian Hamilelik Heykelleri İçin Tıklayın

Kim Kardashian Arap Dergisi Fotoğrafları

Kanye West videoları

 

Kim Kardashian foto galeri

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio