Otomobilin büyüleyici tarihine tanık olma zamanı!

Number1 Sunar…

Number1 TV Medya Sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlenecek olacak otomobil güzellik ve zarafet yarışması Istanbul Concours d’Elegance, 7–8 Haziran 2014 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Dünya çapında ses getiren Concours d’Elegance’lar arasında; Villa d’Este, Pebble Beach Concours d’Elegance, Meadow Brook Concours d’Elegance, Amelia Island Concours d’Elegance ve Manhattan’daki Louis Vuitton Classic yer alıyor.

İlki İstanbul’un büyüleyici ve tarihi mekanlarından biri olan Küçüksu Kasrı’nda düzenlenen Istanbul Concours d’Elegance, bu yıl İstanbul’u farklı açılardan, tüm tarihi güzelliği ile seyir imkanına sahip olan Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen, klasik otomobil dünyasından olduğu kadar cemiyet ve iş hayatından da yerli ve yabancı davetlileri ağırlayıp otomobil severlerin dünyadaki en önemli buluşma noktalarından biri olmaya aday olduğunu kanıtlayan İstanbul Concours d’Elegance, bu sene de önemli birçok marka ve ismi bir araya getirecek.

Dış görünüm, iç tasarım, orijinallik ve tarihçesi gibi yaklaşımlar üzerinden verilecek puanlamalara göre ödül kategorileri 1945 ve öncesi için Antiques, 1946-1960 yılları için Classics, 1961–1970 yıllarında Collectables, 1971 ve 1981 yılları için Exotics ve her sene farklı bir üreticiden seçilecek olan Featured Brand şeklinde ayrılıyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Mersin escort