Cuma, Ocak 21, 2022

Lana Del Ray: "Yaşamak istemiyorum"

‘Born to Die’ isimli albümüyle hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen pop şarkıcısı Lana Del Ray, ’27 yaş bunalımı’na girdi.

The Guardian’a verdiği röportajda, “Keşke ölmüş olsaydım. Gerçekten! Böyle yaşamaya devam etmek istemiyorum ama mecburen ediyorum” dedi.

Muhabirin, “Böyle yaşamak derken, tam olarak neyi kast ediyorsunuz?” sorusuna, “Her şeyi!” diye cevap veren şarkıcı, “Hissettiğim şey bu. Öyle olmasaydı söylemezdim. Ölümün yakın olduğunu bilsem korkardım tabii ama yine de bu bir şeyi değiştirmez… Ailem ‘Hayatın bir film gibi’ diyor, ben ise ‘Evet gerçekten b.ktan bir film!’ diye cevap veriyorum” dedi. 27 yaşında hayatını kaybeden Kurt Cobain ve Amy Winehouse’u ilham kaynakları arasında sayan şarkıcı, “Çalışmalarım önemli ama bunlar için saygıyı hak ettiğimi düşünmüyorum. İnsanların müziğimi sevmediğini hissettiğimde ve 10 yılımı bu iş için harcadığımı düşündüğümde içki içmek istiyorum” dedi.

Lana del Rey, ünlü olmaktan, magazincilerden, medyadan ve eleştirmenlerden nefret ettiğini açıklarken, ‘umutsuzca her şeyden vazgeçmek’ istediğini de sözlerine ekledi.

- Reklam -

Haber

İlginizi Çekebilir