Lana del Rey'den ahlaksız itiraf

Asıl adı Elizabeth Woolridge Grant, olan ancak daha çok sahne adı olan Lana Del Rey ismi ile bilinen, ABD’li şarkıcı çarpıcı açıklamalarda bulundu. Son yıllarda müzik dünyasının en hızlı yükselen isimlerinden biri olan şarkıları kadar güzelliği ile de beğeni toplayan 28 yaşındaki ünlü yıldız, Complex dergisine verdiği röportajda müzik sektörü içindeki birçok erkekle ilişkiye girdiğini söyledi.

Lana Del Rey Fotoğraf Galerisi

Lana Del Rey Video Galeri

İngiliz basınından Daily Mail’in haberine göre şarkıcı çarpıcı açıklamasını, Ultraviolence adlı yeni albümünde yer alan ‘F… My Way Up To The Top’ adlı şarkısının sözleri hakkındaki gelen soru üzerine yaptı. Şarkı sözlerinin gerçeği yansıttığını ifade eden Del Rey, ‘Müzik endüstrisi içinde çalışan çok sayıda erkekle ilişkiye girdim. Ama doğrusu bunun kariyerime bir faydası olmadı’ dedi. Yaşadıklarını ‘rahatsız edici bir durum’ olarak niteleyen Lana Del Rey’in bu itirafı yerli ve yabancı magazin basınında büyük ses getirdi.

Şarkıyı dinlemek için tıklayın


 

image

Lana Del Rey Ve Aşkı Portofino’da..

Lana Del Yeni Sevgilisiyle Portofino’da Görüntülendi

Devamı
image

Lana Del Rey Yeni Bir Aşka mı Yelken Açtı?

Newyork ve Los Angeles’da Romantik Anlar..

Devamı
image

Lana Del Rey Efsanesi!

Bilboard Chart 200’de yerini aldı

Devamı
image

Lana Del Rey

Shades Of Cool

 
image

Lana Del Rey

Ultraviolence

 
image

Lana Del Rey

Shades Of Cool

 
image

Lana Del Rey

West Coast

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio