Lopez'in Vücut Sırrı Ne?

Ünlü şarkıcı ve sinema yıldızı Jennifer Lopez’in güzellik sırları ve fit bir vücudun sırları için ünlülerin diyetisyenine kulak verin.

Ünlü şarkıcı ve sinema yıldızı Jennifer Lopez’i ilerlemiş yaşına rağmen genç ve fit tutan diyetin formüllerini açıklıyoruz. İşte Hollywood yıldızlarının diyetisyeninin verdiği ve Jennifer Lopez’in de uyguladığı yaşam ve yiyecek tarzı önerileri:

Sulu kalmanın en iyi yolu pişme sırasında suyu kaybolmayan yiyecekleri tüketmektir. 


Araştırmalar gösteriyor ki, yetersiz beslenme yemediklerimizden değil de yediklerimizden kaynaklıdır. Uyguladığınız diyet vitamin ve minerallerinizi çalabilir. Çiğ bitkilerle hazırlanmış dengeli bir diyet temel vitamin ve minerallerin tüm öğelerini içermektedir ama geleneksel metotlarla hazırlanan yemekler besinin değerinin %80’ini yok eder. Yiyeceğinizde doğal olarak bulunandan %80 daha az ile yetinebilir misiniz? Bu çok zor

Enzimler vücudunuzdaki her metabolik süreçten sorumludur. Hazır yiyeceklerin çoğunda doğal enzimlerin %100u yok edilmiştir. %100ü! Lipaz ve amilaz enzimleri yok edildiğinde, yağlan ve karbonhidratları sindiremez ve bunlar vücutta depolanır. Bu da kilo almanıza yol açar. Bol enzimli yiyecekler aldığınızda, kendi kendine sindirilir. Daha etkili çalışmak ve sevdiğiniz şeyleri yapmak için ek enerji kazanırsınız.
Yoga hareketleri yapmanız da zayıf ve fit kalmanıza fayda saylayacaktır.

Birkaç kilo vermeniz gerekiyorsa Yemek yemeyi bırakın ve sıvı şeyler alın. Taze meyve ve sebze suları için; özellikle yeşil sebzeler (kereviz, salatalık, ıspanak, lahana). Ayrıca limon ve zencefil suyu da iyidir. Bu kendinizi hafif hissetmenizi sağlayacaktır fakat gerçekten çok fazla besin alıyor olacaksınız çünkü meyve ve sebze sularındaki vitamin ve mineraller kolay sindirilir.Yeşillik! Yeşil sebzeler dünyadaki en sağlıklı şeylerdir! İster inanın ister inanmayın, bunlarda bol protein var.

 

Jennifer Lopez’in Billboard Dergisine Verdiği Pozlar İçin Tıklayın


Dünya Kupası Şarkısı We Are One Dinle

Jennifer Lopez Sarkık Vücudu

Jennifer Lopez Britain’s Got Talent Canlı Performansı

Jennifer Lopez’in Transparan Bluzu için Tıklayın

Jennifer Lopez Videoları

Jennifer Lopez Foto Galeri

Haber

İlginizi Çekebilir