Elvis Presley'in ölmeden önceki son sözleri

Ünlü şarkıcıya hayatının son yıllarında eşlik eden nişanlısı Ginger Alden, önümüzdeki günlerde yayınlanacak “Elvis ve Ginger” isimli otobiyografisinden detayları İngiliz medyasına aktardı.

Foto galeri için tıklayın


Elvis hayatını kaybetmeden önce çiftin çıktığı son tatil / Hawaii

Elvis Presley /Love Me Tender

Alden, 1977 yılında Memphis’deki malikanesinde hayatını kaybeden Elvis’in son sözlerinin “Tuvalete bir şeyler okumaya gidiyorum” olduğunu belirtti.

ELVIS PRESLEY

Nişanlısına “Tuvalette uyuyakalma sakın” diye şaka yaptıktan sonra yatmaya gittiğini söyleyen Alden, gece saat ikide Elvis’in hala yatağa gelmediğini fark edince kalkıp baktığını ve onu tuvalette ölü bulduğunu dile getirdi.


Elvis ve Ginger (1977)

Şu anda 57 yaşında olan ve Elvis’le üniversite yıllarında Memphis’te ünlü bir güzellik kraliçesiyken tanıştığını söyleyen Alden, ünlü şarkıcının aldığı kilolarla dalga geçtiği için üzerine dondurma fırlattığını ve komplo teorilerine büyük ilgi duyduğunu da açıkladı. 

Ginger Alden’in kaleme aldığı otobiyografi kitabı Eylül ayında piyasaya çıkacak.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio