Jennifer Lawrance ve Kate Upton Fena Patladı

‘Açlık Oyunları’ serisindeki başarılı oyunculuğuyla ülkemizde de tanınan Jennifer Lawrence’ın çıplak fotoğrafları internete sızdı.

Hackerlar Pazar günü (31 Ağustos) birçok ünlü ismin iCloud hesaplarını ele geçirdi ve ardından birçok sosyal medya kanalında paylaşıldı.

Başta Jennifer Lawrence olmak üzere Kate Upton, Ariana Grande, Victoria Justice, Lea Michele, Teresa Palmer, Kirsten Dunst gibi ünlü isimlere ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafları ele geçiren hackerlar, fotoğrafları ilk olarak görsel paylaşım sitesi 4chan’de yayımlandı.

Fotoğrafların internette hızla yayılmasının ardından Jennifer Lawrence’a ait olan çıplak fotoğraflar ise sosyal medyada bomba etkisi yarattı.

ABD basını, söz konusu hacker’ların yakalanmaları halinde ağır cezalar alabileceklerini belirtiyor.

Açlık Oyuınları serisindeki başarılı oyunculuğuyla ülkemizde de tanınan Jennifer Lawrence, kendisine ait olduğu bu fotoğraflarla ilgili henüz bir yorumda bulunmadı.

İşte Yayınlanan O Fotoğraflar

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio