3 yıllık anlaşmada pek çok ürün kapsıyor

Rita Ora’nın adidas Originals için hazırladığı koleksiyon Sonbahar/ Kış 2014 sezonunda adidas severlerin beğenisine sunulacak. Sezon içinde 5 farklı kapsül koleksiyon halinde satışa sunulacak olan adidas Originals x Rita Ora tasarımlarından ‘Black’, ‘Pastel’ ve ‘Color Block’ Eylül ayında adidas mağazalarında yerini alıyor. ‘Black’ koleksiyonunda kaygan ve esnek deriden hazırlanan siyah parçalardan oluşuyor.

Rita Ora’nın simgesi olan sürüngen desenleri karanlıkta parlıyor. Yeniden yorumlanan adidas Originals klasik ayakkabı modelleri ile eklektik tasarımlar ayaklarda yerini alıyor. ‘Pastel’ koleksiyonu gün batımı tonlarından ilham alıyor; tasarımlarda toz pembeler, yumuşak sarılar ve bulut mavileri yer alıyor.

Koleksiyondaki tüy desenleri Rita Ora’nın dövmesinden esinleniyor. Kesik omuzlar ve kalçalar, yarasa kollu parçalar, vücudu saran body suit ve yüksek belli şortlar ortaya cesur siluetler çıkarıyor. ‘Colourblock Pack’ koleksiyonu gün batımı renklerini uçlara götürüyor ve tasarımlarda canlı pembe, mavi ve sarıyı bloklar halinde bir araya getiriyor. Adidas Originals x Rita Ora koleksiyonundan sezon boyunca ‘Spray’ ve ‘Roses’ parçaları da adidas severlerin beğenisine sunulacak. ‘Spray’ koleksiyonu göz kamaştıran metal renk üzerine sıçratılmış siyah boya görünümünden oluşuyor.

Siluetlerde asi sokak sanatı ve sokak modası sportif şıklıkta bir geliyor. ‘Roses’ koleksiyonunda ise doğanın kaosu içerisinde açmış güller bir renk ve detay patlaması içerisinde bir araya geliyor. Gece yarısı mavisi desenler için canlı bir fon oluştururken, salaş boyfriend kesimleri gösterişli feminenlik ile zıtlık oluşturuyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir