One Direction'dan Yeni Şarkı & Albüm Müjdesi!

Günümüzün en başarılı pop müzik grubu One Direction, 2013’te yayınlanan ve “Yılın En Çok Satan Albümü” olan “Midnight Memories” albümünün ardından yayınlayacağı “FOUR” adlı yepyeni albümünü müjdeliyor! Bugün iTunes’da ön-siparişe açılan ve grubun hazırladığı özel video ile hayranlarına duyurduğu albüm, 17 Kasım’da müzik marketlerde olacak!
 
                       Grup, yeni albüm duyurusunu yaparken hayranlarıyla bunu paylaşmak için; albümde yer alan “Fireproof” adlı yeni şarkısınıwww.onedirectionmusic.cominternet sitesinden 24 saat süreyle ücretsiz olarak hediye ediyor. Hayranların albümden dinleyecekleri ilk şarkı olan “Fireproof”, John Ryan, Jamie Scott ve Julian Bunetta ile grup üyeleri Louis ve Liamtarafından yazılan bir şarkı oldu.
 
                       94 liste birinciliği bulunan ve 46 milyonun üzerinde albümü satılan One Direction sadece 4 yılda başarısı tüm dünyaya yayılan ünlü bir pop müzik grubu oldu. One Direction, 3. stüdyo albümü “Midnight Memories” ile Amerika’daki Billboard Listeleri’ne ilk 3 albümü ile 1.sıradan giren ilk grup oldu. Ve IFPI’ın 2013 raporlarına göre tüm dünyada en çok satan grup unvanına sahip oldu.
 
                       Her albümde daha kişisel bir hale gelen grubun şarkıları, “FOUR” albümünde de grubu bir üst seviyeye taşıyor. Albüm grubun tüm dünyada büyük ilgiyle karşılanan “Where We Are” Stadyum Turnesi ve 3 boyutlu belgesel film “This Is Us”ın ardından yayınlanıyor olacak. 3 milyarlık Youtube izlenme sayısı, 109 milyon toplam twitter takipçi sayısı ve 34 milyon’luk Facebook hayran sayısı ile Liam, Harry, Louis, Niall ve Zayn’dan oluşan One Direction şüphesiz günümüzün en büyük ve en başarılı pop müzik grubu sıfatını hak ediyor.

One Direction grubunun yeni yayınladıkları ve 24 saat süreyle hayranlarına ücretsiz hediye ettikleri ”Fireproof” şarkısını dinlemek için TIKLAYIN…

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio