Çektiği Fotoğraf Yüzünden Tutuklandı

Şehrin en yüksek ikinci binasının tepesine çıktı, instagram için fotoğraf çekti ama fotoğraf tutuklanmasına neden oldu.

17 yaşındaki Adrien Chen, New York’un Manhattan semtinde yapım aşamasındaki gökdelenin en tepesine çıkarak ‘yürek hoplatan’ bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaştıktan sonra tutuklandı. 

Fotoğraf paylaşım sitesinde, ‘Yasadışı Instagramcılar’ adındaki gençlerden oluşan bir grubun üyesi olan ve @demidism adresini kullanan Chen, yüksek yapıların tepelerinden görüntüler alıyor.

Chen, tutuklanmasına neden olan , altına da ‘cennete gittim ve döndüm’ yazdığı fotoğrafı ise yapımı halen devam eden ve bittikten sonra şehrin en yüksek ikinci binası ünvanını alacak olan Park Avenue 432’de çekmiş, 

Polisin verdiği bilgiye göre Chen, “başkasının mekanına izinsiz girmek ve kendi hayatını umursamadan riske atmakla” suçlanıyor. İşte, genç Amerikalı’yı yasal suçlamalarla karşı karşı bırakan o fotoğraf ve diğerleri.


Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio