Jennifer Lopez hakkında eski sevgilisi öyle sözler söyledi ki….

 Jennifer Lopez’in ünlü “kalçası”na 1990’ların sonunda aşk yaşadığı eski sevgilisi Puff Diddy’den övgü yağmuru. 44 yaşındaki Diddy, Lopez ile birlikte olduğu için kendini şanslı hissettiğini söyleyerek c diye konuştu. 44 yaşındaki Puff Diddy, “Eski sevgililerimden biri Jeninfer Lopez olduğu için çok şanslıyım” dedi. Access Hollywood’a konuşan Diddy “Kişisel tarihimdeki kadınlardan biri Jennifer olduğu için kendimi şanslı hissediyordum. Hayatımda gördüğün en harika insanlardan biri” diye sözlerini sürdürdü.

Jennifer Lopez Videoları

Jennifer Lopez Foto Galeri

Diddy, Lopez’in yeteneğine de büyük saygı duyduğunu sözlerine ekledi: “O artık benim harika bir arkadaşım ve her zaman da öyle kalacak” dedi. Puff Diddy, Lopez’in övgüler yağdırdığı kalçasını Kim Kardashian’ınkiyle de karşılaştırarak şunları söyledi: “Kim ve Kanye’ye saygısızlık etmek istemem. Ama Jennifer’ın kıvrımları kimseyle kıyas kabul etmez” diye konuştu.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio