Cumartesi, Mayıs 14, 2022

Calvin Harris'in Yeni Albümü İçin Geri Sayım Başladı

Forbes dergisine göre de “Dünyanın En Çok Kazanan DJ’i” ünvanının sahibi Calvin Harris’in listelerin zirvesine yerleşen “Summer” ve  “Blame” şarkılarının yer aldığı “Motion” adlı yeni albümü 31 Ekim’de Müzik Marketlerde olacak!

Sanatçı merakla beklenen albümünün şarkı listesini Facebook sayfasında hayranlarıyla paylaştı!
 
 Listelerde büyük başarı gösteren “Summer”, Alesso ve Hurts eşliğindeki“Under Control”, John Newman eşliğindeki yeni single “Blame” gibi şarkılarının yanı sıra albümde; Calvin Harris’e Ellie Goulding, Gwen Stefani, Big Sean, Tinashe, Haim, R3hab, Firebeatz, All About She ve Türk asılı Hollandalı DJ Ümmet Özcan’ın eşlik ettiği şarkılar yer alıyor.


1.    Faith
2.   Under Control (w/ Alesso Feat. Hurts)
3.    Blame (feat. John Newman)
4.    Love Now (feat. All About She)
5.    Slow Acid
6.    Outside (feat. Ellie Goulding)
7.    It Was You (w/ Firebeatz)
8.    Summer
9.    Overdrive (w/ Ummet Ozcan)
10.  Ecstacy (feat. Hurts)
11.  Pray To God (feat. Haim)
12.  Open Wide (feat. Big Sean)
13.  Together (feat. Gwen Stefani)
14.  Burnin (w/ R3hab)
15.  Dollar Signs (feat. Tinashe)

 

 

Calvin Harris, Spotify’da 1 milyar stream rekorunu kırdı!
 
Dünyanın önde gelen dijital müzik platformlarından Spotify, Calvin Harris’in 1 milyon kez dinlenerek bu alandaki ilk İngiliz solo sanatçı olarak bir rekora imza attığını açıkladı!
 
Sony Music’e bağlı Columbia Records’un Birleşik Krallık başkan yardımcısı Mark Terry konuya ilişkin: “Bu Calvin Harris için çok önemli bir başarı ve aynı zamanda diğer sanatçılar için de ilham verici bir başarı. Başarısı fevkalade ve bizler içinse guru kaynağıdır.” şeklinde açıklamada bulundu.
 
Henüz Mart ayında yayınlanan “Summer” adlı yeni şarkısı 160 milyonun üzerinde dinlenerek Spotify’ın açıklamasına göre “Bu Yazın En Çok Stream Edilen Şarkısı” olmuştu. Calvin Harris’in ardından yayınlanan ikinci single’ı John Newman’ın vokalleriyle eşlik ettiği “Blame” şarkısı yayınlanmasının ardından “Zirveye En Hızlı Çıkan Şarkı” olarak da başka bir rekora imza attı.

Haber

İlginizi Çekebilir