Karşılıksız aşk yaşıyor

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, Vanity Fair dergisinin bu ayki kapak kızı oldu. Röportajında ‘The Seinfeld’ dizisinin yazarı ve yapımcısı Larry David’e uzun zamandır aşık olduğunu söyleyen Lawrence, “Ancak hislerim karşılıklı değil” dedi. New Yorker Festivali sırasında Lawrence’ın sözlerini değerlendirmesi istenen Larry David, “Onur duydum” dedikten sonra şunları söyledi: “Jennifer, akıllı çocuk! Ama ne yazık ki aramızda 40 yaş fark var.”

TÜM ZAMANLARIN EN İYİ KOMEDYENLERİNDEN


Larry David ile Jennifer Lawrence arasında aslında 40 yaş değil; 43 yaş fark var. David 67, Lawrence ise 24 yaşında…

David 1993’te En İyi Komedi Dizisi dalında Emmy Ödülü kazandı; 1999’da HBO dizisi ‘Curb Your Enthusiasm’ı yarattı ve bir süre Saturday Night Live’da yazarlık yaptı. İngiliz TV kanalı Channel 4’un yaptığı Komedyenlerin Komedyeni anketinde ise ‘tüm zamanların en büyük 23’üncü komedyeni’ seçildi.


 

image
Vanity Fair’e Kapak Olan Lawrence İlk Kez Konuştu! / ”Erkek arkadaşınızın porno izlemesi mi daha iyi, sizin çıplak fotoğraflarınıza bakması mı?”
 
image
Jennifer Lawrance ve Kate Upton Fena Patladı / Çıplak fotoğrafları internete sızdı
 
image
Yine düştü! / Dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Lawrence, bu seneki Oscar töreninde de düştü.
image
En seksi hangisi? / Forbes “en seksi”leri seçiyor
 
image
Miley Cyrus’u Solladı / Jennifer Lawrence o listede 1. seçildi
 
image
Hackerlar Durmuyor / Lawrence’in yeni fotoğrafları yayınlanmaya devam ediyor
 
image
Oscar’da Twitter rekoru / Gecenin sunucusu Ellen DeGeneres’in birçok ünlü yıldızla birlikte çektiği ‘selfie’ fotoğraf 2 milyondan fazla kere retweet edildi.
 
image
Miley Cyrus Duymasın! / Liam Hemsworth ayrıldığı için çok mutlu
 
image
Sürpriz Karşılaşma!!! / Rihanna’yı pariste şaşırtan isim kim di?
 
image
Hacklenen Çıplak Fotoğraflar İçin FBI Devrede / Konu soruşturulmaya başlandı

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio