Ünlü golfçü John Daly, Koç'un teknesinde evlenecek…

4-6 Aralık tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Beko Classic turnuvasında şampiyon olan Daly (48), Türkiye’deyken attığı tweet’le, sevgilisi Cladakis’e (46) evlilik teklif ettiğini ve “ruh eşinin ‘evet’ cevabı verdiğini” duyurmuştu.

CBS Sports’un haberine göre, beşinci kez dünyaevine girmeye hazırlanan Daly, düğününü ise yakın dostu Mustafa Koç’un teknesinde yapacak.

Mustafa Koç’la “aile gibi” olduklarını belirten Daly, “Anna ile gelecek sene teknesinde yapacağımız düğünle evlenmemizi istedi… Biz de bu teklifi kabul ettik… O çok iyi kalpli bir adam” diye konuştu.

Beko Classic’in şampiyonu Daly, 8 bin dolar para ödülünün de sahibi olmuştu.

Daly’nin kazandığı Beko Classic, bu yıl 18’inci kez düzenlendi. Uluslararası Profesyonel Golf Federasyonu’nun bu yılki takviminde yer alan en eski ve en geniş kapsamlı EuropeanPro turnuvası olan Beko Classic’e Mustafa Koç da katılmıştı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio