Avril Lavigne: Benim için dua edin

2000’li yılların başında ‘Complicated’ şarkısıyla çıkış yapıp dünya çapında popülariteye kavuşan pop şarkıcısı Avril Lavigne, ciddi sağlık sorunları yaşıyor. Lavigne sorununun gizli kalmasını istese de, özel mesajının Twitter‘da yayılmasına engel olamadı.

Lavigne, bir hayranının Twitter’dan gönderdiği, “Bir şeyler üzerinde çalışıyor musunuz, şu aralar stüdyoda mısınız?” sorusuna, özel mesajla yanıt verdi. Hayranı ise, Lavigne’nin cevabının ekran görüntüsünü alarak Twitter’da paylaştı. Mesajda,”Neden ortalarda olmadığıma dair hayranlarıma söyleyecek bir şeyim olmadığı için kendimi kötü hissediyorum. İyi değilim. Bazı sağlık sorunlarım var. Lütfen benim için dua edin” yazıyordu.

Avril Lavigne videoları için Tıklayın

Avril Lavigne fotoğrafları için Tıklayın

Lavigne için bir süre sonra “Pray for Avril” (Avril için dua edin) hastag’i açıldı. Yüzlerce hayranı “Bir an önce iyileş”, “Geçmiş olsun” diye tweetler attı.

Avril Lavigne’nin tam olarak ne yaşadığı bilinmiyor ama ‘hamile’ dedikodularının gerçek olmadığı kesinleşti.Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio