Lana Del Rey Durmak Bilmiyor

Geçtiğimiz yaz yayınladığı ‘Ultraviolence’ albümünün üstüne bir devam albümü yayınlamayı planlayan Lana Del Rey, kariyerinin en verimli günlerini yaşıyor.

Lana Del Rey, haziran ayında yayınladığı ‘Ultraviolence’ı eskitmeden yeni albümü için kolları sıvadığını duyurdu. Del Rey’e göre bir devam albümü niyeliğinde olan yeni albüm 2012 yılında büyük çıkışına tanık olduğumuz ‘Born to Die’a yakın bir sound’da olacak.

Yeni albümüne verdiği isim ise ‘’Honeymoon’’ oldu.Ünlü şarkıcı şimdiden ‘Honeymoon’ için dokuz şarkı yazmış bile. Ayrıca, bir Nina Simone klasiği olan ‘Don’t Let Me Be Misunderstood’u da cover’lamış.Ultraviolence albümünde de bir diğer Simone şarkısı ‘The Other Woman’ı cover’lamıştı.

Dünyaca ünlü müzik dergisi Billboard’a ‘Tüm şarkıları birbirine bağlayacak birkaç şarkı arayışındayım’ diyen ve yeni albümü bahar aylarında yayınlamayı planlayan Del Rey, bu aralar tam bir üretim makinesine dönüşmüş durumda.

Lana Del Rey, geçtiğimiz günlerde Tim Burton’un merakla beklenen yeni filmi ‘Big Eyes’ için de ‘I Can Fly’ ve ‘Big Eyes’ adında iki yeni şarkı yayınlamıştı.

 

Lana Del Rey Maxim Dergisine Verdiği Fotoğraflar İçin Tıklayın

Lana Del Rey Video Galeri

Lana Del Rey Foto Galeri

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio