Shakira'dan Rihanna İtirafı

Kolombiyalı pop kraliçesi Shakira, Rihanna ile çektiği olay klibe açıklık getirdi.

Uzun süredir Barcelonalı defans oyuncusu Gerard Pique ile birlikte olan Shakira, ilişkilerinin bazı ayrıntılarını gözler önüne serdi. 37 yaşındaki şarkıcı kendisinden 10 yaş küçük 27 yaşındaki sevgilisi için “Erkeklerle klip çekmeme izin vermiyor, çok tutucu birisi” ifadelerini kullandı.

Kolombiya’da bir okul açılışında Noticias Caracol programına konuşan Shakira “Gerard çok genç, her şeyi yeni nesilden bildiğimiz gençler gibi, ama doğrusunu söylemek gerekirse çok tutucu birisi” dedi.

Shakira ayrıca, Amerikalı popçu Rihanna ile oynadığı “I can’t remember to forget you” şarkısının klibinin çekimlerinden önce Pique’ye danıştığını söyledi.
Barcelonalı oyuncunun konuyu enine boyuna incelediğini ama başlangıçtan itibaren kendisine destek olduğunu söyledi.

İki seksi şarkıcıyı bir araya getiren klip tam anlamıyla olay yaratmıştı. Hatta Shakira ve Rihanna, eşcinselliğe teşfikle suçlanan klipleri yüzünden eleştiri oklarına hedef olmuştu.


Shakira – Can’t Remember to Forget You Video Klip İzle

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio