Whitney Houston'ın TV Filmi Tartışma Yarattı

İki yıl önce hayatını kaybeden ABD’li ünlü şarkıcı Whitney Houston’ın hayatını konu alan “Whitney” adlı TV filmi, yayınlanmasının ardından tartışma yarattı

Lifetime TV’de yayınlanan filmde uyuşturucu ve seks sahnelerinin çok fazla olması Whitney Houston hayranlarını kızdırdı. Bir kısım sosyal medyada eleştirilerini dile getirirken bir kısım da Houston’ın hayatından çok etkilendiğini ifade etti.

Yönetmenliğini Angela Bassett’ın üstlendiği filmde, Whitney Houston’ın şarkıcı ve söz yazarı Bobby Brown ile yaşadığı fırtınalı evliliğini konu alıyor.

Çiftin bu evlilikte Bobbi Kristina adın verdikleri bir kızı oldu. Bobby Brown, Houston’ı uyuşturucuya alıştırmak ve batağa sürüklemekle suçlanmıştı.

Filmde, efsane şarkıcıyı Yaya DaCosta canlandırırken Houston’la çalkantılı bir evlilik yaşayan Bobby Brown rolünde ise Arlen Escarpeta vardı.

“The Bodyguard” adlı filmle ve filmin soundtrack’i içerisinde yer alan “I’ll Always Love You” adlı şarkısıyla milyonların gönlünü fetheden Whitney Houston, 11 Şubat 2012 tarihinde daha 48 yaşındayken yaşama veda etmiş ve tüm müzikseverleri yasa boğmuştu.

 

 

Haber

İlginizi Çekebilir