George Clooney Boşanıyor mu?

Geçtiğimiz Eylül ayında muhteşem bir kutlama ile dünyaevine giren George Clooney ile Amal Alamuddin çiftinin boşanma aşamasına geldiği idda edildi.

Amal Alamuddin en son Doğu Perinçek’e karşı AİHM’deki temyiz davasında Ermenistan hukuk ekibinde yer alarak gündeme gelmişti.

Lübnan asıllı uluslararası bir avukat olan Alamuddin’in eşi Clooney’den boşanma tazminatı olarak 200 milyon dolar alabileceği belirtiliyor.

Haftalık “In Touch” dergisi ünlü çift arasında evliliğinin üzerinden henüz dört ay geçmesine rağmen yoğun tartışmalar yaşandığına dikkat çekti.

 Çıkan tartışmaların bu ikilinin farklı yaşam tarzlarından kaynaklandığını ileri süren dergi Amal Alamuddin’in Clooney’den bir çocuk istediği buna yakışıklı aktörün ise karşı çıktığını öne sürdü.

 In touch dergisi ayrıca Clooney ile Alamuddin arasındaki boşanma tazminatının 200 milyon dolara çıkabileceğine de yer vererek avukat eşinin boşanma durumunda bu miktarı ünlü aktörden alabileceğini ifade etti.

27 Eylül 2014 tarihinde İtalya’da evlenen Amal Alamuddin ile George Cloony çifti arasında son zamanlarda özellikle Alamuddin’in Hollywood’dan nefret ettiği, bu nedenle eşinin ünlü arkadaşlarına çok mesafeli davrandığı konuşuluyordu.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio