Madonna ilk kez bu iddiayı yanıtladı

Madonna, Lady Gaga’nın 2011’de kendisinden şarkı arakladığı iddiasına ilk kez cevap verdi: Evet çaldı ama artık hiç umurumda değil!

Madonna, yıllarca Lady Gaga ile aralarında sorun olduğu iddalarıyla ilgili ilk kez konuştu. Ünlü yıldız, Rolling Stone dergisine verdiği röportajda Lady Gaga’nın 2011 tarihli ‘Born This Way’ şarkısının, kendisine ait ‘Express Yourself’ten çalıntı olduğu iddasını şu sözlerle değerlendirdi: ”Hiç umrumda değil.”

“Bugüne kadar onu sadece bir kez eleştirdim; o da şarkılarımdan birini çaldığını düşündüğüm zamandı. ‘Lady Gaga benim tacımı ele geçiriyor’ veya ‘Tahtıma oturmak istiyor’ gibi bir düşüncem yok. Onun kendi tarzı var, çok yetenekli bir şarkıcı ve besteci olduğunu düşünüyorum. Sadece o şarkıyla ilgili bir konu olmuştu, o kadar. Zaten bu sıkıcı konu artık hiç umurumda değil.Gaga’nın benim yerime geçmek istediğini sanmıyorum. Kadınları birbirine düşürmeyi seven insanlarla dolu bir dünyada yaşıyoruz. Ben bir kadın olarak, benimle aynı işi yapan diğer kadınları yüreklendirmeyi tercih ediyorum.”

 

Madonna Brit Ödüllerinde Sahneden Düştü

Madonna Video Klip Galeri

Madonna Foto Galeri

Lady Gaga Foto Galeri 

Lady Gaga Video Galeri

Lady Gaga’nın Çok Özel Fotoğrafları 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir