Perşembe, Temmuz 7, 2022

Lopez Kendisini Aldatan Eski Sevgili Hakkında İlk Kez Konuştu

Jennifer Lopez kendisini iki transseksüelle aldatan eski sevgilisinin ardından ilk kez konuştu. Şarkıcı, “Aldatıldığım için kendimi yetersiz hissediyorum” dedi.

ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez, kendisini iki transseksüelle aldatan dansçı sevgilisi Casper Smart ile ilişkisini bitirmişti. Konu hakkında bugüne kadar hiç konuşmayan yıldız, İngiliz Loaded Dergisi’ne ilk kez açıklama yaptı. Lopez ilişkilerinde her zaman aldatıldığını belirterek şunları söyledi:

“Bana sadık kalınmayan ilişkiler yaşadım. O zaman insan kendisini sanki yanlış bir şey yapmış gibi, kendisinde bir hata varmış gibi, hatta yetersiz hissediyor. Bu sadece kadınlara özgü bir his değil. Erkekler de aldatılınca eminim böyle hissediyordur. Boşandıktan sonra kendimi geliştirdim ve bazı şeylerin farkına vardım. Bunları da insanlarla paylaştım. Hayat zor ve bazen kötü şeyler olabiliyor. Ama ayağa kalkıp dans etmeye devam etmek zorundasın! Hayatın her döneminde depresyona yenik düşebilirsiniz. İsterseniz gittikçe iyi olursunuz isterseniz kötü! Bu tamamen size kalmış.”

 

Jennifer Lopez Video Galeri

Jennifer Lopez Foto Galeri

Jennifer Lopez Haberleri

Haber

İlginizi Çekebilir