Saturday, August 13, 2022
spot_img

Lopez Eski Sevgilisine Geri Döndü

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, kendisini aldattığı için ayrıldığını söylediği Casper Smart ile öpüşürken görüntülendi.

Casper Smart internet üzerinden tanıştığı transeksüel bir modelle sanal seks yapmış bunun ortaya çıkması üzerine Lopez çok sinirlenmiş ve ilişkilerini bitirmişti. Bu olaydan sonra Lopez, İngiliz Loaded Dergisi’ne açıklamalarda bulunmuş ilişkilerinde her zaman aldatıldığını belirterek şunları söylemişti;

“Bana sadık kalınmayan ilişkiler yaşadım. O zaman insan kendisini sanki yanlış bir şey yapmış gibi, kendisinde bir hata varmış gibi, hatta yetersiz hissediyor. Bu sadece kadınlara özgü bir his değil. Erkekler de aldatılınca eminim böyle hissediyordur. Boşandıktan sonra kendimi geliştirdim ve bazı şeylerin farkına vardım. Bunları da insanlarla paylaştım. Hayat zor ve bazen kötü şeyler olabiliyor. Ama ayağa kalkıp dans etmeye devam etmek zorundasın!

Hayatın her döneminde depresyona yenik düşebilirsiniz. İsterseniz gittikçe iyi olursunuz isterseniz kötü! Bu tamamen size kalmış.”

Ancak ikili, tüm bu olanlara rağmen Hollywood Amerikan Idol stüdyolarında öpüşürken görüntülendi. Anlaşılan o ki, seksi şarkıcı Jennifer Lopez, olanları unutup sevgilisiyle ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmeye karar vermiş.

 

 

Jennifer Lopez Video Galeri

Jennifer Lopez Foto Galeri

Jennifer Lopez Haberleri

spot_img

Haber

İlginizi Çekebilir