Kelly Mayhew Beyonce Benzeyeyim Derken Hayatından Oldu!

Beyonce’ye benzemek için 34 yaşındaki Kelly Mayhew, merdiven altı diye tabir edilen bir mekan’da kalça implantı yaptırırken canından oldu.

ABD Queens’te yaşayanan olayda genç kadın cumartesi günü, evine giderken bir kadınla tanışır ve konuşma sırasında Beyonce hayranlığını dile getirir. Bunun üzerine kalça implantı yaptırması için ikna edilen Mayhew, bu yabancı kadının verdiği adrese annesini de alarak gitti.

Operasyon esnasında solunum güçlüğü yaşamaya başlayan ve nefes alamayan Kelly, hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybetti. Operasyonu gerçekleştiren sahte doktor ise, yardım için Acil Servis’i aramak yerine apartmandan kaçtı. 

Panik halindeki anne, yabancı kadını tanıyan bir arkadaşını aradı ancak o da telefona yanıt vermedi. Polisin izini sürdüğü iki kişi de kayıplara karıştı.

Kadının ölümü sonrası açılan soruşturmada polis şimdi evde bulunan iğne uçlarını inceliyor. Mayhew’ın annesi; kızının daha önce beş kez estetik ameliyat olduğunu söyledi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio