Azalea Sosyal Medya Paylaşımları Yüzünden Konsere Gidemedi

Bu yıl gerçekleşen planlanan Pittsburgh Pride Festivali’nde sahne alması beklenen Azalea’ya tepki gösteren LGBTİ gruplarının protestosu, konseri iptal ettirdi.

Azalea, kariyerinin henüz başındayken, Twitter hesabından homofobik ve ırkçı tweetler paylaşmış olması şimdilerde insanların gözündeki sempatikliğini  kaybetmesine neden oldu.

Gelen baskılar üzerine festivalden çekildiğinin duyurulmasının ardından açıklama yapan Azalea, tweetlerinin aile ve arkadaş grubu arasında masum şakalaşmalardan ibaret olduğunu açıklasa da kimse bu açıklamadfan tatmin olmadı ve yeniden paylaşımlarda bulunmak zorunda kaldı.

Ünlü şarkıcı bu kez de, “Ben eşitiliğe inanan biriyim, ne yazık ki gençken herkes gibi bilinçsiz ifadelerde bulundum, yazdıklarımdan ötürü herkesten özür diliyorum” şeklinde Azabir post paylaştı

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio