Justin Bieber'ın Yeni Gözdesi Model Hailey Baldwin

Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber, model Hailey Baldwin’le Miami tatilinde görüntülendi. Selena Gomez’le yılan hikayesine dönen uzun aşkın ardından adı Kim Kardashian’ın üvey kız kardeşi Kendall Jenner’la aşk yaşadığı iddia edilen Bieber, model Hailey Baldwin ile deniz keyfi yaptı.

Önce birlikte jet-ski’ye binen ikili, daha sonra lüks bir yatta arkadaşlarıyla vakit geçirdi. Son dönemde sık sık birlikte görülen ve ilişki yaşadıkları konuşulan ikilinin samimi tavırları ve sarmaş dolaş halleri, dedikoduları kuvvetlendirdi. Ünlü aktör Alec Baldwin’in yeğeni olan 18 yaşındaki Hailey Baldwin’in bir an olsun Bieber’ın yanından ayrılmaması dikkat çekti. Selena Gomez ise önceki gün ‘Hotel Transilvanya 2’ filminin Meksika’daki galasına katıldı. Filmde seslendirme yapan Gomez, güzelliğiyle ilgi odağı oldu.


Justin Bieber Biyografi

Justin Bieber’ın Snapchat’te Yayınlanan Şarkısı

Justin Bieber Foto Galeri

Justin Bieber Video Galeri

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio