Avril Lavigne Ölümden Döndü

2000’li yılların başında ‘Complicated’ şarkısıyla çıkış yapıp dünya çapında popülariteye kavuşan pop şarkıcısı Avril Lavigne, Lyme hastalığına yakalandı. Lavigne bir dönem hastalığının gizli kalmasını istemiş, ancak durumunun Twitter‘da yayılmasına engel olamamıştı.

Lavigne için uzun süre “Pray for Avril” (Avril için dua edin) hastag’iyle yüzlerce tweet atılmış, hayranları “Bir an önce iyileş”, “Geçmiş olsun” dileklerinde bulunmuştu.

Lavigne, önceki gün katıldığı Good Morning America adlı gündüz şovunda ilk kez yaşadıklarını anlattı:

Hastalığının ilk günlerinde kronik yorgunluk sendromu yaşadığını belirten şarkıcı,”Nefes alamıyor, konuşamıyor ve hareket edemiyordum. Öleceğim sandım”dedi ve gözyaşlarını tutamadı. Lavigne, geçtiğimiz ekim ayında ilk belirtilerini gösteren hastalığı sonucu yataktan çıkamayacak hale geldiğini söyledi. Ancak birçok doktora başvurulduktan sonra teşhis konulabildiğini belirten popçu, “İnsanlar lyme ne demek bilmedikleri için devamlı bana ‘Haydi Avril, neden yataktan çıkmıyorsun? Neden bu kadar depresifsin?’ deyip duruyordu. Halbuki lyme böyle bir şey… Yataktan çıkamıyorsun, kimseye cevap veremiyorsun, deliriyorsun” dedi.

Avril Lavigne’nin tedavi süreci hala devam ediyor. Bugünlerde yavaş yavaş kendini daha iyi hissetmeye başladığını söyleyen şarkıcı, tamamen iyileşip sahneye geri dönebileceği günleri bekliyor. “Bu benim için hayatta ikinci bir şans” diyor.

 

 

Haber

İlginizi Çekebilir