Lady Gaga'nın Sahnesi, Podyum Tadında Geçti!

Bu yıl 41’inci yılını kutlayan ‘Monte Carlo Sporting Summer Festival’i önceki akşam dünya jet setini Monako’da buluşturdu. Açılışını Lady Gaga ve Tony Bennett’in yaptığı etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

Gaga, her zamanki gibi performansının yanı sıra ilginç sahne kıyafetleriyle de geceye damgasını vurdu. Yıldızlar Salonu’nda gerçekleşen etkinlik, 1.5 saat sürdü. Konserin ilk şarkısında düşme tehlikesi atlatan şarkıcı, esprilerle durumu geçiştirirken, Tony Bennett’le yıldızların altında bambaşka bir ‘Lady Gaga Show’a imza attı.

Giydiği takım elbiseyle kendine has erkeksi bir tavır sergileyen şarkıcı, her bölümde farklı bir kostüm giyerek toplam sekiz kez kıyafet değiştirdi. Ünlü yıldız Gaga’nın 1,5 saat süren performansının biletleri 450 eurodan satılırken aylar öncesinden tükendi. 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio