Demi Lovato makyajsız, ışıksız ve kıyafetsiz poz verdi

Demi Lovato, Vanity Fair için kamera karşısına geçti.

23 yaşındaki cesur şarkıcı Demi Lovato, fotoğrafçı Patrick Ecclesine’e çıplak bir şekilde poz verdi.

Ayrıca dergi bu fotoğraf çekimlerini herhangi bir düzenlemeye tabi tutmadan yayınladı.

Demi, dergiye şöyle konuştu: “Geçmişten öğrendiğim tek şey, hayatın çok kısa olduğuydu. Sonunda, gerçek kişiliğimi temsil eden albümü yayınlamak üzereyim. Peki ya hayatımda ki yeni dönemi nasıl kucaklayabileceğim? Gerçekten kendimi nasıl kanıtlayabileceğim? ‘Kendinden emin olmak’ ne anlama geliyor? Bu şey; rahatlamak, otantik olmak anlamında.  Bu tür şeyler umurumda değil ve işte ben buyum. Ben, özgürlüğe kavuşmuş gerçek benliğimin bir tarafını göstermek istiyorum. Ya tamamıyla hiç uğraşılmamış bir fotoğraf çekimi yapsak ne olur? Makyajsız, ışıksız, shopsuz, ve kıyafetsiz; süper seksilik. Haydi bunu şuan, burada yapalım!”

Güzel sanatçı daha önce de “Complex” dergisinin yeni sayısı için sıradışı pozlar vererek, dergi kapağında yer almıştı

Birbirinden iddialı pozlar veren Lovato, Complex dergisine de sevgilisi Wilmer Valderamma, yakın arkadaşı Selena Gomez ve Justin Bieber hakkında açıklamalarda bulundu.


Demi Lovato Vanity Fair Çıplak Pozları

 

 

Demi Lovato Complex Dergisi

Demi Lovato Kıskançlık Krizi

Demi Lovato Sette Yakalandı

Demi Lovato Neden Parise Gitti

Demi Lovato Yeni Albüm

Confident Hazır

Demi Lovato’nun Heykelini Diktiler

 

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio