Obama’dan Kanye West’e Başkanlık Tavsiyeleri Geldi

Dünyaca ünlü Amerikalı TV programcısı Kim Kardashian‘ın da eşi olan rapçi Kanye West, geçen ay düzenlenen ‘MTV Video Müzik Ödülleri’ töreninde 2020’de Amerikan başkanlığı için yarışabileceğini açıklamıştı.

ABD Başkanı Barack Obama‘dan ünlü şarkıcıya cevap gecikmedi. Katıldığı bir yardım gecesinde “Kanye West eğer başkanlık için yarışmak istiyorsa bunu daha önce yapmış birisini dinlemeli” diyen Obama, “Onun için iyi tavsiyelerim var” ifadelerini kullandı. İşte, “Kanye Beyaz Saray’ın sözcüsü olmak istiyor” şeklinde espri yapan Obama’nın ünlü rapçiye  tavsiyeleri… 

Obama, daha önce başkanlık için adaylığını açıklayan ABD’li ünlü işadamı Donald Trump’a gönderme yaptı. “Her şeyden önce reality şovdaymış gibi davranan tuhaf karakterlerle uğraşmak zorundasın, bunu kafana takma.”

Obama, Kanye West’in beşinci albümündeki ‘Dark Fantasy’ şarkısının sözlerine atıfta bulundu. “Politikada off-message olarak bilinen ‘kapalı mesajlar’ söylememelisin, bu yüzden birçok kişi koltuğunu kaybetti.”

“Gerçekten ülkenin Chicago’nun güneyinden gelen tuhaf isimli birisini seçeceğini mi düşünüyorsun? Bu delilik.”

 

Kanye West Küplere Bindi

Kanye West’e Büyük Tepki!

Kanye West’i Hiç Böyle Görmediniz

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio