Rihanna "Bir erkeğin egosunu okşamaya ayıracak vaktim yok" diyor

R&B yıldızı Rihanna, New York Times Stil Dergisi’nin özel sayısı ‘The Greats’e konuştu. Rihanna “Bir erkeğin egosunu okşamaya ayıracak vaktim yok” diyor

Son yılların en büyük müzik starlarından biri olan, Grammy ödüllü R&B şarkıcısı Rihanna, bir erkek arkadaşa ayıracak vakti olmadığını, ayrıca hâlâ, sahip olduğu gücün altında ezilmeyecek bir erkek aradığını söyledi. New York Times Stil Dergisi’nin ‘The Greats’ özel sayısı için Amerikalı yönetmen, yazar ve performans sanatçısı Miranda July’nin sorularını yanıtlayan 27 yaşındaki müzisyen, July’nin “Kadınların gücünü tehdit olarak görmeyen bir erkek bulmanın zorluğuna” dair sözleri üzerine bu konuda hâlâ zorluk çektiğini söyledi. Rihanna şöyle devam etti: “Erkeklerin ilgiye ihtiyacı var. Bu şekilde beslenmek, arada bir egolarının okşanmasını istiyorlar. Ben bu ilgili aileme, işime verebilirim ama şu anda bir erkeğe böyle bir ilgi veremem.”

July, Barbadoslu şarkıcıya kariyerinin başında ırkından dolayı olumsuzluk yaşayıp yaşamadığını da sordu. Rihanna, “Bu farkı hissetmeye başladığım zamanlar, hatta siyahi olduğumun ön plana çıkarıldığı zamanlar, genellikle iş anlaşmaları yaparken oluyordu. Ve biliyorsunuz, bu asla bitmiyor. Hâlâ oldukça revaçta” dedi ve ekledi: “İşte tam da bu yüzden insanlara yanıldıklarını göstermek istiyorum.”

Rihanna 2009 yılında o dönem birlikte olduğu R&B şarkıcısı Chris Brown tarafından fiziksel şiddete maruz kalmıştı. Brown için Rihanna’dan uzaklaştırma kararı çıkmış ancak ikili 2013’te tekrar görüşmeye başlamış, aynı sene içinde de ayrılmıştı.

Rihanna Vanity Fair Dergisine Çarpıcı Pozlar Verdi

Rihanna The Fader Foto Galeri

Rihanna Video Klip Galeri

Rihanna Foto Galeri


(The Daily Mail)

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir