Taylor Swift Günlük Kazancını Açıkladı

ABD’li country müzik şarkıcısı 25 yaşındaki Taylor Swift in, Ocak ayından beri 317,8 milyon dolar (918.4 milyon TL) kazandığı açıklandı.

Geçen Ekim ayında piyasaya sürdüğü 5’inci albümü ‘1989’la büyük başarı elde eden, turne kapsamında çok sayıda konser veren Swift, aynı zamanda birden fazla markanın “yüzü olarak milyon dolarlık anlaşmalara imza attı.

Ünlü şarkıcının kazandığını hesaplayan ABD’li finans uzmanları, Swift’in bu yılı 365 milyon dolara ulaşmadan kapatmayacağını, bunun da günde ortalama 1 milyon dolarlık kazancı bulunduğu anlamına geldiğini söyledi

Ayrıca güzel sanatçı Katy Perry‘e gönderme yaptığı iddia edilen Bad Blood klibi için:

 ”Hiç bir zaman belirli bir kişiyi hedef edecek bir şey söylemedim. Şarkıya birinin etiketleneceğini iyi biliyordum. İstemediğim birisi oldu. Kalp kırıklığı hakkında bir şarkı değildi. Dostluk kaybı ile ilgiliydi” açıklamasında bulunmuştu.

 

Taylor Swift Sürpriz Düet

Taylor Swift ile Rihanna Gerildi

Bad Blood Yeniden Düzenlendi

Taylor Swift Müzik Ödülleri’nin Gözdesi Oldu

 Taylor Swift Videoları

 Taylor Swift Foto Galeri

 Taylor Swift Paddleboarding Yaparken Fotoğraf Galeri

 Taylor Swift 4 Temmuz Partisinden Fotoğraflar İçin Tıklayın

  Taylor Swift’in 20 Milyon Dolar Değerindeki Muhteşem Evi

  Taylor Swift Coca-Cola Reklamı

  Taylor Swift Grammy Sahne ve Kırmızı Halı Fotoğrafları

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio