Lady Gaga Elton John ile poz verdiği dergiye itiraflarla dolu bir röportaj verdi

Türkiye’de Fox kanalında yayınlanan ‘American Horror Story Hotel’ dizindeki rolüyle kimi gönüllerde şimdiden taht kuran Lady Gaga, dünyaca ünlü müzik dergisi Billboard’a verdiği röportajda ‘Her gün’ depresyonla mücadele ettiğini itiraf etti. 


Yakın zaman içinde açtığı ‘Born This Way Vakfı’ sonrasında Billboard’un önümüzdeki hafta yayınlanacak ‘İyiniyet’ sayısı için röportaj veren Gaga, şunları söyledi:

‘Hayatım boyunca depresyondaydım! İstedim ki, küçük yaştaki insanlar bunun insan doğası içinde çok doğal bir şey olduğunu bilsinler. Biz böyle doğduk. Neden herkes kendini çok sığ ve bağsız hissediyor? Bu insan doğasına aykırı.’

Gaga, kurmuş olduğu vakıf ile depresyondaki kişilere yardım etmenin ‘hayatının amacı’ olduğunu söylüyor. New York’ta dolanan Gaga artık tuhaf kostümler giymeden de gezebiliyor. Kapakta ünlü müzisyen Elton John ile poz veren Gaga, şunları da ekliyor: 

‘Elton bana bakınca hayatımın en zor zamanlarında yanımda olduğu hissini veriyor. Depresyona girmeme izin vermiyor. Onunlayken, O’nun bu geniş çaplı ‘dünyayı kurtarma’ operasyonunun bir parçası olmak istiyorum. Herkes AIDS hastalığı ve eşcinsel bireyler için bir şey yapıyor. Elton sadece… Her şey.’ 

Magazin basınının en sevdiği isimlerden biri olan Lady Gaga, sevgilisi Taylor Kinney ile görüntü verdi. 

Ünlü bir Lady Gaga şarkısı olan ‘Born This Way’, ‘Böyle doğdu’ olarak kabaca çevrilebilir.


Lady Gaga AHS Hotel Sahneleri

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir