Charli XCX "Vroom Vroom" Parçasını Yayınladı

Geçtiğimiz sene yayınladığı “Sucker” adlı son stüdyo albümüyle büyük beğeni toplayan Charli XCX, daha önce de “14″  ve “True Romance” adlı stüdyo albümleriyle müzikseverlerin karşısına çıkmıştı.

Bu senenin başında yeni stüdyo albümünün kayıtlarına başlayan sanatçı, bu çalışmalarının ilk ürünü olarak “Vroom Vroom” adlı yeni şarkısını yayınladı.Yeni albümünün çıkış tarihi hakkında bir bilgi vermeyen Charli XCX, yeni şarkısı “Vroom Vroom”u da ne zaman single olarak yayınlayacağını açıklamadı.

Son olarak The Mirror ile röportaj gerçekleştiren 23 yaşında ki şarkıcı Charli XCX, Rihanna’ya olan büyük hayranlığını ve ona şarkı yazması hakkında konuşmuştu.

“Rihanna’ya  hayranım ve onun inanılmaz bir sanatçı olduğunu düşünüyorum. O benim favori pop şarkıcım. Tabii ki yeni albümü için iki single yazdım ve birlikte çalışmak gerçekten çok eğlenceliydi.”

açıklamasında bulunmuştu.


Charli XCX Yeni Albüm

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio