CNBLUE Asya/Pasifik Şarkı Yarışması İçin İstanbul'da

Türkiye’de düzenlenecek Asya Pasifik Şarkı Yarışması’na katılacak olan Güney Kore’nin genç Rock grubu CNBLUE İstanbul’a gelişinde Atatürk Havalimanı’nda binlerce hayranı tarafından karşılandı. Gurup üyeleri yoğun ilgiden ezilme tehlikesi geçirirken, polis ve özel güvenlik görevlileri gurubun etrafında eten duvar ördü.

Güney Kore’de 2009 yılında FNC Entertainment şirketi adı altında çıkış yapan 4 üyeli bir Rock Grubu olan CNBLUE’nun İstanbul’a gelişinde Atatürk Havalimanı’nda Türk hayranlarının ilgisi nedeniyle havalimanında izdiham yaşandı. Saatler öncesinde grubun fanları ellerindeki dövizlerle Dış Hatlar Terminali’nde bekledi. İstanbul’da 28 Ekim’de yapılacak olan Asya Pasifik Şarkı yarışması için tarifeli bir uçakla Seul’den İstanbul’a gelen grup üyeleri gümrüklü sahadan çıkışında hayranlarının ilgisi nedeniyle ezilme tehlikesi atlattı.

POLİS VE ÖZEL GÜVENLİK ETTEN DUVAR ÖRDÜ

Polis ve özel güvenlik sanatçıların çıkışına yardımcı olmak için adeta etten duvar örerken fanlar hatıra fotoğrafı çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Güney Koreli sanatçıların hayran ilgisi Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali dışında da devam etti. Aracın etrafını saran hayranları grup üyelerini görmek için birbirleriyle yarıştı. Grubun katılacağı festival 63 ülkeden 250’den fazla yayın kuruluşu yayınlayacak.

Öte yandan, gurup üyelerini görmeye gelen vatandaşlar ‘saatlerdir bekliyoruz. Onları gördüğüme değdi” derken bazı hayranlarının da mutluluktan ağladıkları gözlendi

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio