Kendall Jenner Piercing’ini Instagram’dan Paylaştı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

ABD’li reality show yıldızı Kim Kardashian’ın üvey kardeşi ve sosyal medyanın kraliçelerinden Kendall Jenner, Instagram’daki son paylaşımıyla yıktı perdeyi, eyledi viran! Son dönemin en gözde modellerinden biri olan 20 yaşındaki Kendall Jenner, Instagram’daki takipçilerinin 40 milyona ulaşmasının sevincini hayranlarını paylaştı. “Favori fotoğrafım” yorumuyla paylaştığı siyah beyaz kare yaklaşık 1 milyon beğeni ve 45 bin yorum […]

ABD’li reality show yıldızı Kim Kardashian’ın üvey kardeşi ve sosyal medyanın kraliçelerinden Kendall Jenner, Instagram’daki son paylaşımıyla yıktı perdeyi, eyledi viran!

Son dönemin en gözde modellerinden biri olan 20 yaşındaki Kendall Jenner, Instagram’daki takipçilerinin 40 milyona ulaşmasının sevincini hayranlarını paylaştı.

“Favori fotoğrafım” yorumuyla paylaştığı siyah beyaz kare yaklaşık 1 milyon beğeni ve 45 bin yorum aldı.

563ae25467b0a95c246d6d4e

Fotoğraf paylaşım sitesinin takipçilerinin çok sevdiği ünlü model, ablası Kim Kardashian’la birlikte rekora imza atmıştı. Instagram’da en çok beğenilen iki fotoğrafı kardeşlere aitti.

Jenner’ın yere yatarak saçlarını kalp şeklinde uzattığı fotoğrafı 2.6 milyon kez beğeni aldı. Bu kare, Instagram tarihinin en kısa sürede en çok beğenilen fotoğrafı oldu.

563ae4e067b0a95c246d6d5f

Kim Kardashian ve Kanye West’in evlilik fotoğrafı, 2.4 milyon beğeni alarak Instagram’ın çok beğeni alan karelerinden oldu.

563ae4e067b0a95c246d6d60

Kendall Jenner Piercing’ini Instagram’dan Paylaştı! için yorum 4 yapıldı

  1. Rahul dedi ki:

    Nice Post. Very well said

  2. Deepika Bankers dedi ki:

    very nice thanks for this one.

  3. Priyank dedi ki:

    That’s great!!

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Mersin escort