Demi Lovato’ya Kural Yıkıcı Ödülü!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Billboard, Demi Lovato‘nun Kural Yıkıcı Ödülü‘nü kazandığını duyurdu. Geçtiğimiz hafta Confident albümüyle Billboard Hot 200’e 2 numaradan giriş yapan Lovato’ya ödülü 11 Aralık’ta  “Müzikteki Kadınlar”töreninde teslim edilecek.  Janice Min tarafından Demi için aşağıdaki sözler sarf edildi: Demi Lovato kariyerini tamamen kontrolü altında tutan bir sanatçı. Müziğinde kişisel hikayesini kullanma yeteneği ilham verici. O tutkulu ve diğer kızları […]

Billboard, Demi Lovato‘nun Kural Yıkıcı Ödülü‘nü kazandığını duyurdu.

Geçtiğimiz hafta Confident albümüyle Billboard Hot 200’e 2 numaradan giriş yapan Lovato’ya ödülü 11 Aralık’ta  “Müzikteki Kadınlar”töreninde teslim edilecek.  Janice Min tarafından Demi için aşağıdaki sözler sarf edildi:

Demi Lovato kariyerini tamamen kontrolü altında tutan bir sanatçı. Müziğinde kişisel hikayesini kullanma yeteneği ilham verici. O tutkulu ve diğer kızları güçlendiriyor ve bu dikkat çekici.  O endüstrideki gerçek bir güç ve milyonlara ilham veren bir “kural yıkıcı”.

Demi’nin  gecede performans da sergilemesi bekleniyor. Aynı gecede Selena Gomez “Chart Topper”, Lady Gaga da “Yılın Kadını” ödülüne kavuşacakları için onların da performans sergilemeleri bekleniyor.

demi-lovato-confident

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Mersin escort